A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісний центр МВС №8044 у Києві змінив адресу і відновив надання послуг


03 Лютого 2023

Оновлення приміщень сервісних центрів МВС навіть під час дії воєнного стану — можливе та відбувається. Причина — високі стандарти надання державних послуг, а також закінчення терміну дії договору оренди попереднього приміщення.

Переміщення відбулось у короткі терміни. Сервісний центр МВС №8044 у вівторок, 31 січня припинив надання послуг за адресою вул. Крайня, 1 та сьогодні, у п’ятницю 3 лютого відновив надання послуг за адресою вул. Братиславська, 52. Це сусідні вулиці у Деснянському районі столиці.

В оновленому приміщенні розмістились:

на першому поверсі Експертна служба МВС;
на другому поверсі сервісний центр МВС.
Сервісний центр МВС №8044 помітний з проїжджої частини завдяки великому банеру на будівлі комплексу. Приміщення інклюзивне: обладнане ліфтом для людей з інвалідністю та кнопкою виклику персоналу на вулиці. Адже зручність та доступність отримання державних послуг має забезпечуватись однаково для всіх водіїв та автовласників.

Дитячий куточок, зала очікування з куллером, буккросингом — це звичний уже набір зручностей для клієнтів. А відкритий простір та скляні двері кабінетів запорука прозорості надання послуг.

 


 

Тут надаються такі види послуг сервісних центрів МВС:

  • обмін та відновлення національного посвідчення водія;
  • видача міжнародного посвідчення водія;
  • усі реєстраційні дії з транспортними засобами;
  • оформлення витягів та довідок із Єдиного державного реєстру транспортних засобів.

Складання іспитів не є можливим у цьому сервісному центрі МВС, найближчий сервісний центр МВС №8049, вул. Павла Усенка, 8, де є така послуга.

Графік роботи стандартний:

вівторок — п’ятниця: з 8:00 до 17:00;

субота: з 8:00 до 15:45;

неділя, понеділок: вихідні.

Нагадаємо, на такий графік роботи сервісні центри МВС по всій  Україні перейшли задля економії електроенергії у пікові вечірні години. За відсутності електроенергії у приміщенні сервісного центру МВС №8044 надання послуг є можливим завдяки генератору.