A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У Європу нас ведуть… наші діти


Все, що відбувається сьогодні в Україні, відбувається під знаком інтегрування в норми, стандарти цивілізованого світу. Наразі в Регіональному сервісному центрі МВС в Чернівецькій області триває підготовка до відкриття сервісної служби саме  на таких стандартах — з використанням сучасних комунікативних технологій, персоналу, що пройде школу «європейського» стажування і представлятиме адміністраторів нового покоління.

В контекст цих реалій по духу і суті вписується і особиста подія в сім’ї заступника директора РСЦ МВС в Чернівецькій області Сергія Сушинського. Його 13-річна донечка, учениця Чернівецької загальноосвітньої школи №22 Емілія Сушинська перемогла у своїй віковій категорії на міжнародному конкурсі бального танцю в Румунії «Excellence Dance Cup 2017”. Тобто, дитя презентувало Україну там, як державу, де високий рівень культури, де не лише говорять про євростандарти, але й демонструють їх.

Нинішнього року це вже другий успіх Емілії, що навчається у школі бально-спортивних  танців «Карнавал» під керівництвом тренерів Оксани і Андрія Піскарьових. Нещодавно вона стала бронзовою призеркою кубку України. У творчому досьє юної буковинки — участь у чемпіонаті світу в Німеччині, де увійшла в 20-ку кращих, перше місце в чемпіонаті Європи в Польщі.