A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Відповідальне зберігання номерних знаків із перереєстрованих або знятих з обліку транспортних засобів для подальшого їх закріплення за іншими транспортними засобами


Відповідальне зберігання номерних знаків — це зручна послуга для тих, хто хоче перезакріпити свої номерні знаки після, наприклад, продажу авто, на інший транспортний засіб. Їх можна залишати для подальшого закріплення за іншим своїм транспортним засобом або автівкою іншого з подружжя, дочки, сина, батьків. Послуга надається територіальними сервісними центрами МВС. Під час перереєстрації транспортного засобу, повідомте адміністратора сервісного центру МВС, що хочете зберегти номерний знак державної реєстрації.

Послугу надають Територіальні сервісні центри МВС

Контакти

Алгоритм дій для отримання послуги:

  • при перереєстрації транспортного засобу попередьте адміністратора про своє бажання залишити номерний знак на платному зберігані в сервісному центрі МВС;
  • заповніть заяву, яку надасть вам адміністратор;
  • оплатіть за послугу зберігання і надайте документ (квитанція), який засвідчує таку оплату, адміністратору сервісного центру МВС.

Вартість послуги:

10,80 грн за одну добу (з урахуванням ПДВ).

Увага! Передача номерних знаків, які знаходяться на відповідальному зберіганні, до інших територіальних сервісних центрів МВС не передбачено законодавством.

Номерні знаки, що знаходяться в сервісному центрі МВС на відповідальному зберіганні, за умови відповідності їх інформаційного змісту щодо адміністративно-територіальної належності, порядкового номера та серії встановленим вимогам можуть за зверненням власників перезакріплюватися за іншими транспортними засобами, придбаними таким власником або його дітьми, іншим із подружжя, батьками (за умови документального підтвердження таких родинних відносин відповідно до законодавства).

Для продовження терміну зберігання необхідно подати квитанцію про оплату послуги в територіальний сервісний центр МВС офлайн (при цьому талон попереднього запису брати не треба) або замовити послугу продовження онлайн через Електронний кабінет водія не пізніше закінчення строку зберігання номерного знаку.

Як онлайн продовжити зберігання номерних знаків?