A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Надання відомостей з Єдиного державного реєстру транспортних засобів


Постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання інформації про зареєстровані транспортні засоби та їх власників» від 25.03.2016 року № 260 встановлений виключний порядок надання інформації з Єдиного державного реєстру транспортних засобів (ЄДР ТЗ) фізичним та юридичним особам.

Безоплатні витяги з ЄДР ТЗ можна отримати в паперовій формі, звернувшись з відповідним листом до одного з регіональних сервісних центрів за адресами, або в електронній формі, скориставшись функціональністю сайту ГСЦ  МВС  або через електронний кабінет водія

Для отримання платного витягу з ЄДР ТЗ, заявник має:

  • Заповнити форму запиту, як визначено в Додатку до Постанови КМУ від 25.03.2016 року № 260.
  • Оплата здійснюється у відділенні зручного для заявника Банку за реквізитами відповідно до якого Регіонального сервісного центру буде направлено запит.

Вартість послуги з надання витягу з ЄДР ТЗ становить:

  • за надання відомостей в паперовій формі — 60,90 грн (шістдесят грн 90 коп.);
  • за надання відомостей в електронній формі  — 45,68 грн (сорок п’ять грн 68 коп.)

 Для скорочення часу обробки даних звертайтесь до найближчого Регіонального сервісного центру  МВС. Всі сервісні центри працюють з одним фізичним джерелом даних.

  • Вартість послуг визначених у п.2 передбачає надання інформації про один транспортний засіб. У разі, коли потрібно отримати інформацію про декілька транспортних засобів, необхідно заповнити запит на кожний транспортний засіб окремо, оплатити всю суму за надання всіх витягів (сума платежу дорівнює ціні одного платежу помноженого на кількість запитів). В реквізитах платежу замість слова «кількість» необхідно вказати кількість запитів (наприклад від 01 до 999), що надсилаються листом разом з цим платіжним дорученням. Не треба змінювати реквізити.
  • Заповнена форма запиту, копія платіжного доручення, разом з листом у якому вказано за якою адресою і в якій формі (відповідно до розміру оплати) запитувач має отримати витяг, направляється на адресу сервісного центру, на реквізити якого була здійснена оплата.
  • Відповідь на запит надається в термін 5 (п’яти) робочих днів після надходження документів, визначених в п.4, до відповідного Регіонального сервісного центру МВС за умови правильного документального оформлення запиту.
  • В разі невідповідності запиту положенням Постанови КМУ від 25.03.2016 року № 260, запитувач отримує інформаційного листа з причинами відмови в надання витягу, копією платіжного доручення і формою запиту, що надсилались. Грошові кошти в цьому випадку повертаються відповідно до положень чинного законодавства. Для повернення коштів запитувач має направити на відповідний Регіональний сервісний центр МВС лист з оригіналом платіжного доручення про сплату та зазначенням банківських реквізитів, куди мають повернутися кошти. За бажанням запитувач може виправити запит, та повторно надіслати його.