A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС запустили нові послуги для українців за кордоном: Микола Рудик в ефірі «Київ24»


18 Жовтня 2023

Польща стала першою країною куди здійснюється доставка посвідчення водія. Українці, які там перебувають, можуть онлайн в електронному кабінеті водія замовити обмін та відновлення своїх документів. Про це розповів начальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик в прямому ефірі телеканалу «Київ24».

«Ця послуга корисна для тих кермувальників, у яких закінчився термін дії посвідчення водія. Як правило це посвідчення водія видане вперше на 2 роки. Також особам, які загубили свій документ чи змінили персональні дані або посвідчення було викрадене», – пояснив начальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик.

Замовити доставку документа Укрпоштою в Польщу дуже легко та зручно. Для цього необхідно авторизуватись в електронному кабінеті водія, заповнити необхідні поля та вказати причину обміну, ввести адресу отримання доставки та сплатити за послугу.

Термін міжнародної доставки – близько 15 днів. Орієнтовна вартість посвідчення водія – 311 грн за бланк та адмінпослугу. Логістичні витрати Укрпоштою за кордон складатимуть – 960 грн.

Микола Рудик додав, що це не єдина послуга, яка вже доступна для українських кермувальників, які перебувають за кордоном.

«Відтепер наші співгромадяни можуть в Туреччині не тільки обмінювати, а й відновлювати своє посвідчення водія у зв’язку з втратою чи викраденням. Це можна зробити в ДП «Документ» у Стамбулі. З собою потрібно мати паспорт громадянина України або ID-картку, реєстраційний номер облікової картки платника податків. Якщо було змінено персональні дані – відповідний документ», – пояснив начальник Головного сервісного центру МВС.

Послуги з відновлення посвідчень водія планують надавати в інших локаціях ДП «Документ». Тому зараз ведеться робота над підписанням узгоджених рішень. І найближчим часом громадяни зможуть відновлювати свої посвідчення водія в офісах ДП «Документ» як в Україні, так і за кордоном.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.