A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Мобільні сервісні центри МВС продовжують надавати послуги на деокупованих територіях Харківщини


02 Лютого 2023

Єдина країна. Єдині люди. Єдиний сервіс. Деокуповані території постійно відновлюються та повертаються до звичного життя. Жителі цих регіонів потребують відновлення своїх документів, а тому сервісні центри МВС миттєво реагують на запити громадян і привозять державні послуги на звільнені території.

Цього тижня мобільні сервісні центри МВС надають послуги на деокупованій Харківщині. За січень було здійснено 21 такий виїзд.

Сервіс на колесах працює за таким графіком:

1, 3, 4 лютого — з 10:00 до 15:00, м. Ізюм, вул. Весняна, 45

2 лютого — з 10:00 до 15:00, м. Барвінкове, вул. Центральна, 8

Графік виїздів мобільних сервісних центрів МВС можете переглянути на сайті Головного сервісного центру МВС у розділі «Послуги» — «Мобільний сервісний центр МВС». Обираєте регіон і знаходите потрібну інформацію.

Пересувні сервісні центри МВС оснащені всім необхідним обладнанням для надання якісних послуг. Звернувшись до них мешканці звільнених територій можуть отримати послуги з відновлення чи обміну посвідчення водія, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, реєстрації чи перереєстрації автомобіля. Крім того, громадяни можуть отримати міжнародне посвідчення водія або зробити вибракування транспортного засобу, що постраждало внаслідок російської агресії.

Наголошуємо, що якщо ви втратили чи пошкодили свій паспорт громадянина України, то спочатку варто відновити його, а вже потім звертатися до сервісного центру МВС.

Якщо бажаєте, аби сервіс на колесах завітав до вашого населеного пункту, зверніться до органів місцевого самоврядування.

Працюємо без упину. Разом до Перемоги.

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.