A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС Буковини вшановують героїв


05 Жовтня 2022

Ми повинні знати, пам’ятати і шанувати героїчні подвиги наших друзів, колег, усіх, хто боровся і бореться за вільну Україну.

Вони щодня доводять світу, що українська сміливість не має меж! Працюють задля перемоги і вдень, і вночі.

Сервісні центри МВС Буковини підтримали  проєкт «Герої МВС. 200 днів війни». Уже кілька тижнів у наших стінах триває фотовиставка з історіями героїв сьогодення, котрі на сторожі наших ранків та вечорів. Відвідувачі розглядають фото героїв, читають їхні історії і вболівають за кожного! А як інакше. Адже йдеться про наш дім, про вільний, мирний, НАШ дім.

«Герої МВС. 200 днів війни» — це вебплатформа, присвячена подвигам співробітників системи МВС, які вони здійснили за 200 днів повномасштабного вторгнення росії на територію України. Тут зібрані історії бійців Національної гвардії України, Національної поліції України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби України, працівників Державної міграційної служби України та Головного сервісного центру. Історії тих Героїв системи МВС, чий внесок в нашу майбутню перемогу має пам’ятати кожен.

Ми вдячні кожному, хто дотичний до нашої близької перемоги!
Все є і буде Україна!