A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

На Буковині успішно працює проєкт з оцінки надання послуг «Твій ГСЦ МВС»


25 Серпня 2022

Уже місяць як в сервісних центрах МВС Буковини  стартував проєкт «Твій ГСЦ МВС». Дана вебплатформа створена для оцінювання громадянами якості надання послуг. Завдяки сервісу громадяни можуть відкрито перевірити роботу державної структури, залишити свій суб’єктивний відгук та вплинути на хід розвитку реформи в напрямку покращення обслуговування.

Мета проєкту: бути відкритими до громадян, подивитися на роботу сервісних центрів МВС очима клієнтів, щоб і надалі створювати комфортні умови та удосконалювати стандарти державного сервісу.

Сервісні центри МВС в Чернівецькій області отримали понад 1000 відгуків наших клієнтів. І результати тішать, адже коментарі відвідувачів виключно позитивні. Ми дякуємо за кожен відгук, адже це надихає, мотивує та робить нас просто щасливими.

Нам важливо почути думку кожного щодо якості надання сервісних послуг МВС. Тож долучайтеся і ви!

Стати учасником проекту «Твій ГСЦ МВС» може кожен під час візиту до сервісного центру МВС. Для цього потрібно зробити кілька кроків:

  •  свідсканувати QR-код
  •  дати відповіді на 5 питань
  •  бути почутим!

Це займе менше хвилини!

Усі відгуки та зауваження будуть опрацьовані в режимі реального часу невідкладно. Ваші подяки, поради та зауваження – це ще один крок до досконалого сервісу!

Для  консультацій щодо послуг сервісних центрів МВС регіону телефонуйте:  (0372) 54-93-77, або пишіть на сторінку Сервісних центрів МВС в Чернівецькій області у Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.