A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Майбутнім водіям презентували «п’яні окуляри» з нагоди Тижня безпеки дорожнього руху


26 Травня 2022

Почуватися безпечно є однією з основних потреб людини.

Для сервісних центрів МВС важливо підтримувати соціальні ініціативи, які навчають водіїв не тільки вимогам Правил дорожнього руху, але і підвищують соціальну відповідальність.

Тож, представники сервісних центрів МВС проводять просвітницькі заходи та закликають слухачів автошкіл до відповідальності під час участі у дорожньому русі.

Головний меседж тренінгу — неприпустимість керування в нетверезому стані.

Майбутні водії мали змогу відчути на собі ефект керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. А саме – приміряти спеціальні окуляри «Drunk Busters Goggles», що імітують вплив алкоголю на поведінку людини і допомагають усвідомити та уникнути ризиків керування у нетверезому стані.

В таких окулярах у людини відчувається дезорієнтація, порушена координація рухів, запаморочення голови, тунельний зір і навіть нудота, виконати прості завдання стає майже неможливо.

Безпека на дорозі залежить від кожного з нас. Будьте свідомими та відповідальними!

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290 – 19 – 88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на порталі www.info.hsc.gov.ua.