A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Мобільний державний сервіс не припиняє надавати послуги поблизу лінії розмежування


24 Лютого 2022

Державний сервіс у всі куточки нашої рідної України і так буде завжди. Бо всі, хто хоче взяти наше – піде ні з чим. Україна є і буде повсякчас!
Сьогодні мобільний сервісний центр МВС обслуговує мешканців прифронтового міста Торецьк. Від населеного пункту до лінії розмежування із непідконтрольною територією усього десяток кілометрів.
Мешканці міста із вірою в мирне майбутнє користуються послугами мобільного сервісного центру МВС — реєстрація, перереєстрація транспортних засобів — заміна посвідчення водія — видача міжнародного посвідчення водія — прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимості.
Наші адміністратори працюють виважено і професійно й надають послуги клієнтам без паніки. Нас не подолати, ми одна сім’я, ми – єдина Україна!
Мобільні сервісні центри МВС обслуговує громадян у регіоні на запит від органів місцевого самоврядування. Інформація про МСЦ МВС, потрібні документи, графік роботи та інтерактивну карту маршрутів можна знайти на сайті Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Донецькій області.
Отримати додаткову інформацію та консультацію можна за номером: (044) 290 19 88 або в повідомленнях на офіційній Фейсбук-сторінці Головного сервісного центру МВС.