A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Незабаром на базі ЦНАПу Сокирянської міської ради запрацює сектор у сфері надання послуг сервісних центрів МВС


31 Січня 2022

Друзі, ми невпинно трудимося на благо якісних та доступних державних послуг. Як результат, успішно розширюємо територіальні межі отримання послуг сервісних центрів МВС.

Тож з радістю повідомляємо, що найближчим часом на базі центру надання адміністративних послуг Сокирянської міської ради запрацює сектор у сфері надання транспортних послуг.

Про це йшлося на зустрічі Сокирянського міського голови Василя Козака з начальником регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Чернівцькій області Василем Душинським та начальником територіального сервісного центру МВС №7345 Василем Лупашко.

У ЦНАПі Сокирянської міської ради створено сектор з виготовлення документів у сфері транспортних послуг. Тут проведено відповідні ремонтні роботи, придбано необхідне обладнання для видачі посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів. Сектор обладнано технічним та програмним забезпеченням, електронними системами документообігу та інформаційної взаємодії.

На базі центру планується надавати послуги щодо:

— реєстрації та перереєстрації колісних транспортних засобів усіх категорій з видачею свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків, зняття з обліку транспортного засобу з видачею облікової картки та номерних знаків для разових поїздок (без огляду);

— зняття з обліку транспортних засобів у зв’язку з вибракуванням;

— видача свідоцтва про реєстрацію колісних транспортних засобів для виїзду за кордон;

— видача тимчасового реєстраційного талона на право керування транспортним засобом;

— видача нового посвідчення водія на право керування транспортними засобами замість втраченого або викраденого;

— обмін посвідчення водія на право керування транспортними засобами (без складання іспитів);

— виготовлення макетів індивідуальних номерних знаків транспортних засобів, які виготовляються на замовлення власників транспортних засобів, з видачею номерних знаків.

«Оскільки Сокирянська територіальна громада найбільш віддалена від обласного центру, для нас було важливо створити сектор у сфері надання адміністративних послуг, які надаються територіальними органами з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ саме на базі Сокирянського ЦНАПу» — зазначив начальник Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Чернівецькій області Василь Душинський.

У ході зустрічі досягнуто домовленості, що відкриття сектору у сфері надання послуг сервісних центрів МВС на базі ЦНАП відбудеться найближчим часом, після завершення всіх підготовчих процедур. Тож незабаром жителі Сокирянщини зможуть отримувати зазначені адміністративні послуги в місті Сокиряни.

Нагадаємо, що на Буковині успішно функціонує Великокучурівський ЦНАП  (с. Великий Кучурів, вул. Головна, 1), де послуги сервісних центрів МВС є затребуваними та популярними.