A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

На Буковині сервісний центр МВС приймає громадян за новою адресою


01 Березня 2021

З 2 березня 2021 року сервісний центр МВС №7342 здійснює прийом громадан за новою адресою: м. Кіцмань, вул. Незалежності, 1 Б. Цей сервісний центр МВС створено відповідно до європейських стандартів з урахуванням вимог сьогодення. Однією з особливостей сервісного центру МВС є не лише просторе приміщення та відкрита система планування робочих місць, а й транспортна комунікація, що дає можливість обслуговувати як мешканців м. Кіцмань та навколишніх населених пунктів, так і мешканців інших областей.

Нагадуємо, що у Чернівецькій області надають послуги наступні сервісні центри МВС:

 

ТСЦ МВС № 7341 м. Чернівці, вул. Руська, 248 М тел. (0372) 57-59-29;

ТСЦ МВС № 7342 м. Кіцмань, вул. Незалежності, 1 Б, тел. 0967451404;

ТСЦ МВС № 7343  м. Новоселиця, вул. Кремльова, 20, тел. (03733) 5-05-79;

ТСЦ МВС № 7344 смт. Глибока, вул. Героїв Небесної Сотні, 88, тел. (03734) 2-44-45;

ТСЦ МВС № 7345 смт. Кельменці, вул. О. Паламаря, 9 А, тел. (03732) 2-06-35.

Телефон для довідок регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Чернівецькій області (0372) 54-93-77.

Зважте, що надання послуг у сервісних центрах МВС здійснюється тільки за попереднім особистим записом, який можливий на 2 тижні вперед:

онлайн, через функціонал, що розміщений на сайті;

або, у разі відсутності в сервісному центрі МВС електронної черги, запис проводиться за номерами телефонів регіональних сервісних центрів МВС відповідної області.

Не забувайте, карантин триває! Задля дотримання визначених Міністерством охорони здоров’я України санітарних та протиепідемічних заходів і рекомендацій, сервісні центри МВС облаштовані захисними прозорими перегородками та позначками соціальної дистанції. Послуги надаються з дотриманням вимог перебування однієї особи на 10 м² та з урахуванням дистанції між відвідувачами не менше ніж 1,5 метра. Носіть захисні маски та рукавички, мийте ретельно руки і дотримуйтеся безпечної дистанції.

Окрім того, рік почався зі змін запису до електронної черги. Тепер для складання теоретичного і практичного іспитів варто записуватися за номером телефону територіального сервісного центру МВС. Усі контакти шукайте тут: https://bit.ly/2PbC147

Якщо ж у вас звичайний обмін/заміна посвідчення водія, то алгоритм дій незмінний. Заходьте до електронної черги, обирайте потрібну послугу і, за наявності, беріть талон Е-черги. А також обміняти посвідчення водія можна й онлайн в Електронному кабінеті водія https://e-driver.hsc.gov.ua/.

Алгоритм отримання послуги наступний:

авторизуйтеся;

заповніть всі поля необхідними даними;

скануйте і завантажте в pdf: чинну медичну довідку за формою 083/о (одним файлом), документ про зміну анкетних даних (за потреби).

Після цього періодично переглядайте статус заявки. Якщо «Опрацьовано», приходьте до сервісного центру МВС і без черги забирайте свій документ. Наші адміністратори опрацюють запит і якщо все гаразд, документ з’явиться в Електронному кабінеті водія та «Дії».