A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

АЙБОЛИТЬ, СОНЦЕ, БОСС: розповімо про найоригінальніші номерні знаки, які замовляли буковинці


26 Лютого 2020

АЙБОЛИТЬ, СОНЦЕ, БОСС, ПРОРАБ, РИТУАЛ, SALI, FAKETAXI — далеко не весь перелік креативних номерних знаків, які замовили автовласники Буковини. Також замовляли номерні знаки з малюнками, зокрема емблема, сонце та скрипічний ключ.

Загалом торік в Регіональному сервісному центрі МВС в Чернівецькій області виготовили 65 індивідуальних номерних знаків.

Адміністратор територіального сервісного центру №7341 Анджела Гречуха розповідає, що з кожним роком попит на індивідуальні номерні знаки зростає. Для порівняння, у 2018 році буковинці замовили 35 оригінальних номерних знаків, а у 2019 році — 69. Нерідко в якості індивідуального номерного знака власники «эвроблях», до прикладу, обирають комбінацію символів, що була на номерних знаках іноземної реєстрації,  як от «JJJ 01».

В Україні індивідуальні номерні знаки можна отримати від 300 грн за мінімальне замовлення у розмірі трьох символів. Кожен наступний символ коштує 90 грн. Графічний елемент обійдеться замовнику у 500 грн.

Термін виготовлення індивідуального номерного знака становить до одного місяця з дати передачі виробникові примірника його макета. Після чого новостворений автономер можна забрати в сервісному центрі МВС або отримати поштою.

Все частіше такі замовлення у сервісних центрах роблять онлайн через електронний кабінет водія.

«Індивідуальні номерні знаки дійсні на всій території України. За кордон потрібно виїжджати на державних номерних знаках.» – наголосив начальник Регіонального сервісного центру МВС у Чернівецькій області Василь Душинський.

*Індивідуальний номерний знак (ІНЗ) – номерний знак, що може бути виготовлений на індивідуальне замовлення власника транспортного засобу (ТЗ). За одним ТЗ може бути закріплений лише один ІНЗ. Його можливо замовити лише як додаток до, але не замість державного номерного знаку, що видається власнику під час реєстрації ТЗ. Після отримання ІНЗ власник зобоязаний в 10-денний термін перереєструвати ТЗ в будь-якому територіальному сервісному центрі МВС. Під час перереєстрації ТЗ в свідоцтво про реєстрацію вноситься примітка стосовно наявності ІНЗ. Детальніше про послугу  за посиланням.

Проконсультуватися щодо процедури отримання послуг можна за телефоном (044) 290-19-88, або на офіційній сторінці Facebook Головного сервісного центру МВС.

 87366750_225364728591160_3499060347963179008_n