A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У 2019 році сервісні центри МВС Буковини здійснили найбільшу кількість реєстраційних операцій за останні 4 роки


22 Січня 2020

51977 – таку кількість транспортних засобів зареєстрували/перереєстрували у сервісних центрах МВС в Чернівецькій області за 2019 рік.  Зазначимо, що це найбільша кількість здійснених реєстраційних операцій за останні 4 роки. Найбільше залізних «коней» реєстрували та перереєстровували минулоріч  у лютому  – 7529 транспортних засобів, а от найменше  –  у грудні,   2856.

Хороша статистика щодо кількості виявлених проблемних транспортних засобів  під час реєстраційних операцій у сервісних центрах МВС в Чернівецькій області. Якщо у 2016-2017 роках таких транспортних засобів  виявлено 42, то у 2018-2019 – 22 транспортних засоби, номера агрегатів яких було змінено або підроблено.  Та все ж натрапити на неприємності під час купівлі транспортного засобу, на жаль, можливо. Аби уникнути таких ситуацій, будьте пильними та відповідальними.

При купівлі транспортного засобу необхідно звернутися разом з продавцем у будь-який сервісний центр МВС незалежно від місця реєстрації авто. Адміністратор сервісного центру МВС перевірить транспортний засіб за всіма базами даних, що убезпечить вас від придбання авто в кредиті, заставі, чи такого, що перебуває у розшуку,  в тому числі і в міжнародній базі Інтерпол.  Варто пройти експертне дослідження автомобіля, під час якого фахівці Експрертної служби МВС мають змогу виявити можливі факти підробки та знищення номерів агрегатів  (кузова,  двигуна). Після чого можна відразу заключити договір купівлі-продажу, який є безкоштовним.  Пояснює заступник начальника Регіонального сервісного центру МВС у Чернівецькій області Сергій Сушинський.

Ці поради допоможуть вам вберегтися від неприємних сюрпризів після купівлі транспортного засобу.