A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

На Буковині презентували відеофіксацію практичного іспиту на право керування транспортним засобом


16 Січня 2020

Іспити на право керування транспортним засобом є однією з найбільш популярних послуг у сервісних центрах МВС: наприклад, у 2019 році сервісними центрами МВС Буковини було видано 26 952 посвідчень водія, зокрема, 12 266 посвідчень водія, виданих вперше.

Нещодавно, у зв’язку зі змінами в законодавстві Регіональним сервісним центром МВС у Чернівецькій області було забезпечено усі територіальні сервісні центри МВС регіону технічними засобами контролю (відеореєстратори), які фіксують дії кандидата у водії на дорозі та ситуацію в салоні.

Процедура складення практичного іспиту на право керування транспортним засобом є прозорою, дисциплінованою та об’єктивною: перебіг екзамену фіксується за допомогою технічних засобів контролю, що встановлюються в кожному екзаменаційному авто. Нововведення допоможе зменшити корупційну складову, уникнути можливих суперечностей під час складення іспиту та виявити здійснене правопорушення. У разі суперечностей кандидат у водії матиме можливість оскаржити результати іспиту. Про це сьогодні, 16 січня, на брифінгу повідомив начальник Регіонального сервісного центру МВС у Чернівецькій області Василь Душинський.

Під час презентації відбулася демонстрація застосування відеофіксації в екзаменаційному авто.

На разі дане нововведення працює в тестовому режимі. У цей час кандидат у водії має право відмовитися від фіксації процесу складення практичного іспиту. Незабаром відеофіксація іспитів буде обов’язковою, а відмова кандидата у водії від відеофіксації іспиту стане підставою для його недопущення до складення практики.

Отримати додаткову інформацію та проконсультуватися можна за телефоном (0332)-74-91-15 або в повідомленнях на Фейсбук-сторінці Регіонального сервісного центру МВС у Чернівецькій області. Дізнатися новини сервісних центрів MBC – на сайті chv.hsc.gov.ua