A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Працівники Регіонального сервісного центру МВС Буковини завітали на новорічне свято до дитбудинку


27 Грудня 2019

Новорічні свята уже зовсім скоро. В передчутті особливої атмосфери обмінюємося частинками див з дітками, позбавленими батьківської опіки.

Сьогодні працівники Регіонального сервісного центру МВС Буковини завітали на свято до вихованців Чернівецького обласного спеціалізованого будинку дитини. Маленькі актори залюбки відіграли новорічну історію та потішили глядачів піснями, таночками, віршами й посмішками. Малюки стали героями казкової вистави, де втілили наймиліші образи. Старанні дітлахи намагалися догодити Діду Морозу, аби отримати заповітний подарунок і такі бурхливі оплески.

Колектив РСЦ МВС в Чернівецькій області вже за традицією привітав зимових іменинників дитбудинку, вручивши подарунки до дня народження. Усі вихованці отримали вітання з новорічно-різдвяними святами у вигляді іграшок, книг, інтерактивних ігор та спортивно-розвиваючих наборів. Також потішили маленьких ласунів фруктами та смаколиками.

Гарний настрій і передчуття різдвяних чудес літали в повітрі. Дякуємо дітлахам за щирість та безцінні посмішки! Ми обов’язково завітаємо сюди знову!