A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Регіональний сервісний центр МВС на Буковині провів круглий стіл


07 Жовтня 2019

У Чернівцях відбулася зустріч керівництва Регіонального сервісного центру МВС в Чернівецькій області з представниками органів місцевого самоврядування та громадськістю. Під час круглого столу було обговорено низку актуальних питань. Йшлося, зокрема, про відкриття нових центрів надання адміністративних послуг, про порядок проведення практичних і здачу теоретичних іспитів, про результати діяльності РСЦ МВС Буковини від початку року та запровадження інновацій у діяльності сервісних центрів.

В Чернівецькій області чотири громади мають намір укласти договір про співпрацю з сервісними центрами МВС, відповідно до якого первинну реєстрацію транспортних засобів та заміну посвідчень водія можна буде отримати через Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП). Така співпраця запроваджена аби розширити географію надання адміністративних послуг, мінімізувати час та сили, які громадяни витрачають на отримання послуг. Нагадаємо, що перший такий ЦНАП на Буковині активно функціонує з 18 липня цього року і знаходиться за адресою:  Чернівецька обл., Сторожинецький р-н, с. Великий Кучурів, вул. Головна, буд. 1.

На разі у Чернівецькій області діє п’ять сервісних центрів МВС, з яких три оновлено. Незабаром відкриття четвертого ТСЦ нового зразка в смт. Кельменці.

«Діджиталізація залишається  одним з пріоритетних векторів у реформі сервісних центрів МВС. Головний її результат на даному етапі – електронний кабінет водія. Цей сервіс мінімізує витрати часу та зусиль наших клієнтів, ліквідує корупційні ризики, робить найпопулярніші послуги однаково доступними для всіх громадян. Крокуємо в ногу з часом!» — зазначив під час зустрічі кекрівник РСЦ МВС в Чернівецькій області  Василь Душинський.

Аби наблизити якісні державні послуги до людей, Регіональний сервісний центр МВС в Чернівецькій області налагоджує співпрацю з територіальними громадами. Буковиною курсує мобільний сервісний центр МВС, завдяки якому жителі найвіддаленіших населених пунктів мають змогу отримати адміністративну послугу, не залишаючи свого селища чи містечка.

Від початку року  мобільним сервісним центром МВС в Чернівецькій області здійснено 41 виїзд, під час яких надано 632  послуги громадянам. А саме  проведено 413 реєстрацій/перереєстрацій транспортних засобів; замінено 155 водійських посвідчень; видано 10 посвідчень водія міжнародного зразка; прийнято 54 запити на отримання довідки про відсутність/наявність судимості.

Дізнатися більше про роботу сервісних центрів МВС можна на  сайті  та на офіційній сторінці у Facebook. Отримати додаткову інформацію та консультацію можна в повідомленнях соціальної мережі Facebook  або за номером  телефону (044) 290-19-88.

72426493_556955935111368_660621353728081920_n