A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Працівники сервісного центру завітали до дитячого будинку з подарунками


13 Вересня 2019

Регіональний сервісний центр МВС в Чернівецькій області запровадив гарну традицію — день іменинника у дитячому будинку. Сьогодні, уже за звичкою, працівники регіонального центру завітали до малюків, аби привітати їх з днем народження.

У Чернівецькому обласному спеціалізованому будинку дитини 65 вихованців. У трьох з них нещодавно було день народження.  Це Ангеліна та Аріна, вони святкували свій перший рочок. А також Андрійко, йому виповнилося 3 роки. Іменинники зраділи подарункам, з цікавістю та допитливістю розглядали іграшки. Не залишилися поза увагою і інші вихованці. Для усіх діток організовано солодкий стіл з випічкою та фруктами.

Діти неймовірно щирі та відкриті. Їхні очі світяться чистотою та безтурботністю. Малюки обожнюють обійми та щосили притискаються у пошуках любові. Даруючи турботу цим діткам, отримуєш значно більше. Це особливі відчуття. Ділімося теплом, яке живе у нас. Адже увага, доброта і людяність допоможуть відчути діткам, що вони потрібні, що про них дбають та піклуються.

Ми раді стати частинкою свята для малечі, спостерігати за їхніми іграми, подекуди вередуваннями та посмішками.