A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Автор буковинських новел презентував книгу для працівників РСЦ МВС


10 Вересня 2019

По особливому тепла та дружня атмосфера панувала вчора в регіональному сервісному центрі Буковини. Винуватцем того став український письменник, журналіст, соловейко буковинської прози – Анатолій Миколайович Томків. Працівники РСЦ мали змогу почути буковинську новелу з уст самого автора жанру та зануритися в особливу атмосферу гуцульського колориту.

Очі слухачів сповнені непідробною цікавістю, а легкі посмішки на вустах налиті інтригуючим очікуванням розв’язки. Анатолій Томків — неповтоний  у своєму жанрі. Людина, яка вміє гратися словами та емоціями настільки майстерно, що тримає в напрузі до останнього речення.

Буковинські барви та ексклюзивність краю помістилися на сторінках нової книги Анатолія Томкова “На перелазі”. Це третя книга автора, яку він презентував для колишніх колег та уже давно добрих друзів у стінах рідного РСЦ. Слухачі в захваті від проникливості письменника та його направду акторського виконання власних творів.

Автор настільки вправно грається з уявою читача, що мимоволі ризикуєш стати режисером неповторної картини. І в цій стрічці, нафантазованій під силою слова, є усе від грайливого гумору до реалій сьогодення.

На таку ерудовану і водночас близьку для кожного творчість здатна дійсно талановита, духовно багата та щира людина. Саме таким є Анатолій Томків для колег та близьких. Особистість, від якої віє теплом, добром та особливим затишком.

Оплески, посмішки та навіть пісні. Гарний настрій і трохи часу для власного духовного розвитку. Зустріч з автором неперевершених творів зі смаковитим гуцульським діалектом та особливою чуттєвістю до слова стала справжнім святом.