A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Учні Буковини ознайомилися з роботою сервісних центрів МВС


06 Вересня 2019

Територіальні сервісні центри МВС в Чернівецькій області долучилися до тижня знань. З цієї нагоди 3 вересня з учнями були проведені цікаві зустрічі, де майбутні клієнти сервісних центрів мали змогу більше дізнатися про роботу структури та отримати відповіді на усі запитання.

Учні Глибоцького професійного ліцею завітали в гості до Сервісного центру МВС №7344. Під час зустрічі ліцеїстам розповіли про роботу центру, показали екзаменаційний клас, повідомили як відбувається складання іспиту для отримання водійського посвідчення. Учні мали змогу поставити запитання керівнику центру, на які отримали вичерпні відповіді. Найбільше юнаків цікавила інформація про посвідчення водія, категорії та стаж, які необхідні для отримання окремих категорій, про номерні знаки.

ТСЦ №7342, що у Кіцмані,  організував виїзд мобільного сервісного центру у Вижницьку загальноосвітню школу I-III ступенів імені Ю. Федьковича. П’ятикласники з цікавістю слухали про правила дорожнього руху та роботу мобільних сервісних центрів. Учні мали нагоду побувати в спеціалізованій автівці та відчути себе трішки старшими. Допитливим школярам вручили повітряні кульки, що ще більше потішило малечу.

Учні Новоселицької ЗОШ №3 ознайомилися з діяльністю Територіального сервісного центру МВС № 7343. Співробітники установи розповіли дітям про функції, які виконує сервісний центр, зокрема, щодо видачі посвідчень водія, порядок складання іспитів, видачу свідоцтва про реєстрацію авто і номерних знаків. Продемонстрували як працює електронна черга і система складання іспитів. Також учні мали змогу подивитися і особисто спробувати проїхатися в навчальному авто з інструктором, на якому проходять складання практичної частини іспиту для отримання прав водія.

Сповнені цікавості очі дітей надихають та мотивують. Будемо продовжувати  традицію пізнавальних та корисних зустрічей з учнями та школярами.