A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Працівники сервісних центрів на сторожі правопорядку


28 Серпня 2019

Впродовж тижня працівниками РСЦ в Чернівецькій області виявлено три факти правопорушень,  повязаних з експлуатацією транспортних засобів. Серед них автівка з підробленим номером кузова, легковик та авто, двигун якого перебуває в розшуку «Інтерполу.»

У територіальний сервісний центр МВС №7344, що у смт. Глибока, звернувся житель Герціївського району, з питанням реєстрації автомобіля марки «Folkswagen Passat». При перевірці за Єдиним державним реєстром МВС було встановлено, що вище вказаний легковик перебуває в розшуку, а саме у міжнародній базі «Інтерпол».

При переоформленні автомобіля у сервісному центрі смт. Кельменці ТСЦ № 7345, виявлено двигун, який перебуває в розшуку. Під час проведення перевірки номерних агрегатів автомобіля марки Джилі, а саме номера двигуна, по інтегрованій системі розшуку «Інтерпол» отримано позитивний результат.

У Чернівцях виявили підроблений номер кузова в автомобілі марки «Honda CRV». Даний факт встановлено при  проведенні експертизи інспектором чернівецького НДЕКЦ спільно з адміністратором ТСЦ № 7341.

Регіональний сервісний центр МВС в Чернівецькій області вкотре наголошує: будьте обачними при придбанні вживаних автомобілів, користуйтесь послугами експертної служби, аби не наражати себе на прикрі несподіванки.

Детальніше про послугу реєстрації / перереєстрації транспортного засобу — за посиланням bit.ly/2S7bMb7.

Отримати додаткову інформацію та консультації можна за телефоном (0372) 54-93-77 та на Фейсбук-сторінці сервісних центрів МВС в Чернівецькій області, переглянути актуальні новини сервісних центрів МВC – на chv.hsc.gov.ua.

Фото ілюстративне