A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Відтепер у ЦНАП Великого Кучурова можна зареєструвати авто та отримати посвідчення водія


18 Липня 2019

Нові послуги стали доступними 18 липня.

 

На Буковині перша громада уклала договір про співпрацю з сервісними центрами МВС, відповідно до якого первинну реєстрацію транспортних засобів та заміну посвідчень водія тепер можна отримати через Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Таким чином, відтепер у ЦНАП Великого Кучурова можна обміняти старе посвідчення водія на нове, отримати нове посвідчення водія у зв’язку із втратою чи викраденням або обміняти документ у зв’язку зі зміною особистих даних власника, пройти первинну реєстрацію нового транспортного засобу, що не потребує експертного огляду, перереєструвати транспортний засіб у зв’язку зі зміною анкетних даних чи встановленням ГБО.

Наприклад, при зміні прізвища заявник одразу зможе отримати ID-картку, перереєструвати водійські права та транспортний засіб. У разі зміни місця реєстрації — зареєструвати місце проживання, а також перереєструвати техпаспорт та номерні знаки на авто.

Начальник Регіонального сервісного центру МВС в Чернівецькій області Василь Душинський зазначив, що спільний з громадою проект спрямований на мінімізацію часу та сил, які громадянин витрачає на отримання послуги.

“Вищезгадані адміністративні послуги можуть надаватися через ЦНАП на основі узгоджених рішень між територіальними органами з надання сервісних послуг МВС та органами, якими створені такі центри” – зазначив під час офіційного відкриття нових послуг у Великокучурівському ЦНАПВасиль Душинський.

Центром надання адміністративних послуг Великокучурівської громади визначено працівника, який пройшов навчання в Територіальному сервісному центрі 7344 РСЦ МВС у Чернівецькі області та буде надавати реєстраційно-екзаменаційні послуги.

Функція видачі першого водійського посвідчення залишається за сервісними центрами МВС. Поки нові послуги можна отримати у ЦНАП Великого Кучурова Сторожинецького району, планується налагодження співпраці з багатьма Центрами надання адміністративних послуг Чернівецької області.

2-21 3-18 4-11