A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Як зміниться процедура видачі посвідчень водія, підготовки водіїв та акредитації автошкіл — обговорили з представниками автошкіл


24 Травня 2019

Про зміни у видачі посвідчень водія, підготовку водіїв, а також нововведення, що стосуються  акредитації автошкіл, обговорили під час особистого прийому начальника Регіонального сервісного центри МВС в Чернівецькій області Василя Душинського у смт. Глибока.

Зустріч з представниками автошкіл та навчальних закладів, які готують водіїв усіх категорій, відбулася у глибоцькому Територіальному сервісному центрі № 7344. Найпопулярніші питання — зміни, що стосуються Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами та Порядку державної акредитації закладів, що проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, та атестації їх спеціалістів

Василь Душинський зазначив, що дана постанова набирає чинності у жовтні, тому автошколи мають час, щоб забезпечити організацію роботи відповідно до чинного законодавства.

«Постановою удосконалено механізм державного регулювання процедури видачі бланків свідоцтв, здійснення контролю за їх використанням через електронний обмін даних. Також документом передбачено передачу повноважень з проведення державної акредитації закладів, що здійснюють підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв, від Головного сервісного центру МВС підрозділам регіонального рівня», — пояснив начальник РСЦ в Чернівецькій області.

Також на прийом прийшов представник Глибоцького районного військового комісаріату. Поспілкувавшися з керівництвом Регіонального сервісного центру було погоджено ряд важливих рішень для налагодження тісної співпраці між установами.