A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У Чернівцях виявили авто з підробленим VIN-кодом


26 Березня 2019

При експертному огляді з’ясувалося, що транспортний засіб містить ознаки підробки номера кузова.

До територіального сервісного центру МВС  № 7341, що у місті Чернівці, звернувся житель Хотинського району , щоб перереєструвати автомобіль.

При проведенні експертного огляду транспортного засобу Opel Omega фахівці сервісного центру МВС спільно з експертами Чернівецького НДЕКЦ встановили, що номер кузова був підробленим.

На даний автомобіль кустарним способом була приварена  частина кузова, на якій міститься VIN-код, з іншого автомобіля. При цьому, транспортний засіб був ввезений на територію України незаконно.

Про виявлений фальсифікат одразу повідомлено до правоохоронних органів. Матеріали справи передано до Чернівецького відділу поліції.

Наразі автомобіль арештований та знаходиться на спецмайданчику.

Від початку року сервісними центрами МВС в Чернівецькій області виявлено одне авто та один двигун, які перебували у розшуку «Інтерполу», одне авто, яке перебувало у розшуку на території України, два підроблених посвідчення водія, чотири автомобіля з підробленими номерами кузова, а також транспортний засіб із підробленим свідоцтвом про реєстрацію.

Сервісні центри МВС звертають увагу громадян — будьте пильними при купівлі транспортного засобу. Нерідко покупець дізнається – його автомобіль має підроблені (сфальсифіковані) реєстраційні документи, номерні знаки, ідентифікаційні номери агрегатів тощо.

Аби не потрапити у схожу ситуацію, при купівлі-продажі авто остерігайтеся різних угод «на стороні». Обов’язково звертайтеся за отриманням професійних послуг до сервісних центрів МВС, адже без відповідного фахового досвіду виявити підробку неможливо.

Фото ілюстративне.