A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Від початку року майже 2 тисячі буковинців уперше отримали посвідчення водія


15 Березня 2019

За два місяці 2019 року 1954 водії за результатами успішного проходження перевірки знань отримали в територіальних сервісних центрах МВС в Чернівецькій області своє перше посвідчення на право керування транспортними засобами.

Загалом національне посвідчення водія отримали 4375 громадян, які звернулися до сервісних центрів МВС у Чернівецькій області. Окрім цього, було видано 14 міжнародних посвідчень водія.

Від початку 2019 року на Буковині виявили два підроблених посвідчення водія, при цьому, обидва випадки трапилися у територіальному сервісному центрі № 7341 у м. Чернівці.

Загалом у територіальних сервісних центрах області у майбутніх керманичів прийнято 4349 теоретичних та 5979 практичних іспитів для отримання права керування транспортними засобами.

Нагадуємо, що вперше посвідчення водія видається терміном на 2 роки. Таке посвідчення можливо обміняти на постійне без складання іспитів у разі відсутності або наявності не більше двох адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху протягом двох років з дати видачі посвідчення. У разі наявності трьох і більше правопорушень – обмін здійснюється після складання теоретичного та практичного іспитів у сервісному центрі МВС.

Повернення посвідчення водія особам, які отримали його вперше та були позбавлені права на керування транспортними засобами, не відбувається.

Поновлення права керування транспортними засобами здійснюється після проходження чергової підготовки у відповідному навчальному закладі та після складання теоретичного й практичного іспитів у СЦ МВС. Таке посвідчення знову видається на 2 роки.

Нагадуємо, що на сайті сервівсних центрів МВС є онлайн-тренажер, що повністю імітує умови, в яких громадянин складає іспит на знання ПДР.

Отримати додаткову інформацію та консультації можна за телефоном (044) 290-19-88 та на Фейсбук-сторінці регіонального сервісного центру МВС в Чернівецькій області, переглянути актуальні новини сервісних центрів МВC – на chv.hsc.gov.ua.