A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Буковинця ошукали при продажі авто: свідоцтво про реєстрацію виявилося підробленим


26 Лютого 2019

У Чернівецькій області до територіального сервісного центру №7345, що у Кельменцях, звернувся житель Сокирянського району, щоб провести експертний огляд перед покупкою автомобіля марки Volkswagen Golf.

Як повідомив буковинець, за вживаний транспортний засіб, який продавали на авторинку,  він уніс заставу. Однак перед оформленням покупки вирішив звернутися до сервісного центру МВС щоб перевірити, чи все гаразд.

Працівники ТСЦ № 7345 спільно з експертом НДЕКЦ під час перевірки свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу встановили, що документ згідно ЄРДР МВС на території України не зареєстрований.

На жаль, зв’язатися із продавцем автомобіля уже не вдалося — з’язок із ним відсутній. Утім, ошуканий буковинець запевнив, що запам’ятав шахрая і зможе назвати деталі для створення фоторобота.

Матеріали передали до місцевого відділку поліції.

Автомобіль наразі вилучений та переданий на спецмайданчик.

Лише від початку року сервісними центрами МВС в Чернівецькій області виявлено одне авто та один двигун, які перебували у розшуку «Інтерполу», два підроблених посвідчення водія, три автомобіля з підробленими номерами кузова, а також транспортний засіб із підробленим свідоцтвом про реєстрацію.

Сервісні центри МВС звертають увагу громадян — будьте пильними при купівлі транспортного засобу. Випадки, коли ошукані власники залишаються і без грошей, і без транспортного засобу — далеко не поодинокі.

Бувають часті випадки, коли покупець дізнається – його автомобіль має підроблені (сфальсифіковані) реєстраційні документи, номерні знаки, ідентифікаційні номери агрегатів тощо.

Аби не потрапити у схожу ситуацію, при купівлі-продажі авто остерігайтеся різних угод «на стороні». Обов’язково звертайтеся за отриманням професійних послуг до сервісних центрів МВС, адже без відповідного фахового досвіду виявити підробку неможливо.