A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Два авто з підробленими номерами кузова виявили у Чернівецькій області


06 Лютого 2019

Так, черговий випадок трапився у місті Кіцмань під час огляду автомобіля марки «Volkswagen Passat», 2000 року випуску.

5 лютого експерт криміналістичного відділу досліджень транспортних засобів НДЕКЦ спільно з головним спеціалістом Кіцманського ТСЦ №7342 виявили ознаки не заводського (кустарного) вварення номерної панелі з ідентифікаційним номером кузова. Автомобіль на іноземній реєстрації перебував у користуванні жителя села Киселів, 1990 року народження.

Про цей факт повідомили в місцевий відділ поліції.

Того ж дня у  Чернівцях виявили автомобіль зі зміненим номером кузова.

Працівник територіального сервісного центру МВС №7341 у Чернівцях спільно з фахівцем НДЕКЦ під час проведення експертизи транспортного засобу марки «BMW» встановили факт підроблення ідентифікаційного номера кузова. Транспортний засіб на іноземній реєстрації перебував у користуванні жителя Кіцманського району, 1991 р.н.

Про інцидент повідомлено у правоохоронні органи.

Лише від початку року сервісними центрами МВС в Чернівецькій області виявлено одне авто та один двигун, які перебували у розшуку «Інтерполу», а також  два підроблених посвідчення водія.

Сервісні центри МВС звертають увагу громадян — будьте пильними при купівлі транспортного засобу. Випадки, коли ошукані власники залишаються і без грошей, і без транспортного засобу — далеко не поодинокі.

Бувають часті випадки, коли покупець дізнається – його автомобіль має підроблені (сфальсифіковані) реєстраційні документи, номерні знаки, ідентифікаційні номери агрегатів тощо.

Аби не потрапити у схожу ситуацію, при купівлі-продажі авто остерігайтеся різних угод «на стороні». Обов’язково звертайтеся за отриманням професійних послуг до сервісних центрів МВС, адже без відповідного фахового досвіду виявити підробку неможливо.

Фото ілюстративне.