A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Небезпечні вантажі без загрози життю та довкіллю


24 Січня 2019

Перевезення небезпечних вантажів – специфічна сфера господарювання, яка підлягає нормативному регулюванню і вимагає беззаперечного виконання правил безпеки. Адже найменша помилка може мати катастрофічні наслідки.

Небезпечний вантаж – це речовини, матеріали, вироби, відходи виробничої та іншої діяльності, а також тара з-під них, які за певних обставин під час перевезення можуть спричинити вибух, пожежу, пошкодження технічних засобів, пристроїв, споруд та інших об’єктів, заподіяти матеріальні збитки й шкоду довкіллю, призвести до загибелі, травмування, отруєння людей і тварин.

Тому автомобілі, що перевозять небезпечні вантажі, повинні відповідати вимогам державних стандартів, норм безпеки, охорони праці та екології, а також мати відповідне маркування і Свідоцтво про допущення до перевезення небезпечних вантажів.

Такий документ видається або продовжується сервісними центрами МВС.

У 2018 році сервісними центрами МВС в Чернівецькій області видано 482 свідоцтва ДОПНВ, 366 свідоцтв про допуск ТЗ до перевезення визначених небезпечних вантажів, видано 13 720 протоколів перевірки технічного стану ТЗ.

Як мають бути укомплектовані вантажівки, який пакет документів повинен бути для отримання Свідоцтва та скільки коштує послуга, читайте на офіційному сайті Регіонального сервісного центру МВС в Чернівецькій області у розділі «Адміністративні послуги. Перевезення небезпечних вантажів».