A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У Чернівцях виявили авто, яке розшукує «Інтерпол»


23 Січня 2019

Фахівці територіального сервісного центру МВС 7341, що у м. Чернівцях, виявили авто, яке розшукував «Інтерпол».

22 січня у Чернівецький сервісний центр звернувся житель Сокирянського району, аби зареєструвати легковик Ford Galaxy, 2009 року випуску  (іноземна реєстрація). У процесі спеціалісти сервісного центру МВС встановили, що автомобіль перебуває в розшуку, а саме у міжнародній базі “Інтерпол“.

Матеріали передали представникам Національної поліції у Чернівецькій області, які надалі з’ясовуватимуть усі обставини.

Від початку року сервісними центрами МВС в Чернівецькій області виявлено два підроблених посвідчення водія, двигун та автомобіль, які пребувають у міжнародному розшуку «Інтерполу».

Загально у 2018 році у Чернівецькій області сервісними центрами МВС виявлено 5 перебитих або знищених номерів кузова (ст. 290 ККУ), 5 перебитих або знищених номерів двигунів (ст.290 ККУ), 2 підроблені свідоцтва про реєстрацію ТЗ (ст. 358 ККУ), 18 підроблених посвідчень водія (ст. 358 ККУ), 2 викрадених транспортних засобів на території України (ст.289 ККУ), 3 ТЗ, які перебувають у розшуку «Інтерполу» та 1 підроблену медичну довідку (ст. 358 ККУ).

У зв`язку з цим нагадуємо громадянам про доцільність звернення до сервісних центрів МВС при придбанні вживаних авто для уникнення проблемних наслідків купівлі власного засобу пересування.

Фото ілюстративне.