A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервіс — це коли клієнту комфортно


16 Січня 2019

Сервісні центри МВС, які пропагують цінності відповідальності, поваги і самовдосконалення, роблять усе можливе для того, аби клієнтам було зручно і комфортно отримувати послуги. 

Сервісні центри нового зразка — це комфортні умови для відвідувачів, спрощені механізми та оперативне надання послуг, доброзичлива атмосфера з увагою до дітей, з можливістю скористатись безкоштовним Wi-Fi та буккросинг-полицями. І ще електронний кабінет водія, онлайн тести з ПДР, сервіс перевірки історії авто, сервіс перевірки та сплати адмінштрафів, відкриті дані та багато інших кроків, що роблять державу більш відкритою і клієнтоорієнтованою.

Дитячий куток, який є обов’язковим атрибутом сервісного центру МВС, виправдав свою роль та не втрачає актуальності. Це підтвердило і подружжя, яке завітало до територіального сервісного центру №7341, що у Чернівцях, разом із маленьким сином Сашком. Доки мама складала іспит на право керування транспортним засобом і очікувала на посвідчення водія, хлопчик слухняно бавився у дитячому куточку.

Безпечне місце, де ваша дитина буде під наглядом, і разом з тим — зайнята цікавими іграшками — зручний і, насамперед, людяний сервіс, коли батьківство не перешкоджає реалізовувати власні плани.