A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Реформа сервісних центрів МВС триває


02 Січня 2019

Уже 101 оновлений сервісний центр МВС функціонує по всій Україні.

Про це повідомив начальник Головного сервісного центру МВС України Владислав Криклій, підбиваючи підсумки 2018 року.

«На початку року ми поставили амбітну мету — сягнути відмітки 100 сервісних центрів МВС нового зразка і ми це зробили», — зазначив Владислав Криклій. 

Грудень 2018 року був насиченим на відкриття оновлених сервісних центрів МВС. Зокрема, у Бердичеві (Житомирська область), Волновасі (Донецька область), Голій Пристані (Херсонська область), Тячеві (Закарпатська область), Тульчині (Вінницька області),  Автономній Республіці Крим та м. Севастополі ( за адресою: автомобільна дорога  Херсон-Красноперекопськ-Сімферополь, 83 км Херсонська область, Каланчацький район), Новому Бузі та Новій Одесі (Миколаївська область), Обухові та Переяслав-Хмельницькому (Київська область), Пологах (Запорізька область). 

Станом на кінець 2018-го року оновлення сервісних центрів МВС повністю завершили ще дві області: Житомирська та Херсонська.

«Одним з найголовніших завдань реформи сервісних центрів МВС є створення комфортних умов для відвідувачів. І ми не забуваємо про це, відкриваючи нові центри. Спрощення механізмів надання послуг, оперативність, доброзичлива офісна атмосфера з увагою до дітей, з можливістю скористатися безкоштовним Wi-Fi, буккросинг-полицею не залишають нікого байдужим», — зазначив Владислав Криклій. 

У 2019 році планується оновлення загалом 90% всіх сервісних центрів країни, поглиблення співпраці з центрами надання адміністративних послуг (ЦНАП), діджиталізація послуг сервісних центрів МВС.