A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Увага! Зміни у проведенні реєстраційних операцій


17 Грудня 2018

Вони стосуються реєстрації газобалонного обладнання та видачі тимчасового реєстраційного талону.

При наданні цих послуг більше не передбачається обов’язковий експертний огляд. 

Відтепер після реєстрації в електронній черзі громадяни отримуватимуть ці послуги виключно в адміністратора сервісного центру.

 

Довідково

Такі зміни передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2018 року №1013 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України». Пунктом 15 Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 вересня 1998 р. № 1388. Зміни стосуються скасування огляду транспортних засобів під час проведення реєстраційних операцій з установлення газобалонного обладнання та видачі тимчасового реєстраційного талона під час передачі права користування та / або розпорядження транспортними засобами.    

У документі також зазначається, що «у разі коли  реєстрація /(перереєстрація) транспортного засобу здійснена після 1 січня 2013 р., звернення власника транспортного засобу — фізичної особи про видачу тимчасового реєстраційного талона у зв’язку з наданням права керування таким засобом іншій фізичній особі може здійснюватися в електронній формі через офіційний веб-сайт Головного сервісного центру МВС». 

17-картинка