A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Три арешти і розшук: небезпека покупки з електронних торгів та вирішення проблеми


17 Грудня 2018

До Регіонального сервісного центру МВС надійшов лист-подяка від задоволеного наданими послугами клієнта

Новоспечені власники автомобілів, придбаних з електронних торгів, часто стикаються з проблемою довготривалої реєстрації таких транспортних засобів. Річ у тім, що ці автівки здебільшого продаються «у комплекті» зі своєю історією — перебування в арешті чи розшуку.

Тому подальший процес для власника з одноденної справи може затягнутися на тижні, а то й місяці.

Так, до Регіонального сервісного центру МВС в Чернівецькій області надійшло звернення з проханням надати відомості щодо обмеження на транспортний засіб, придбаний на електронних торгах «СЕТАМ».

Олександр Лижов, житель Сумщини, 4 грудня придбав через електронні торги автомобіль «Renault Master», 2001 року випуску, який знаходиться у Чернівцях, а також сплатив необхідні платежі. Після цього він офіційним листом звернувся до ТСЦ №7341 РСЦ МВС з проханням надати інформацію про обмеження, які встановлені на транспортний засіб.

Як з’ясував працівник ТСЦ №7341 РСЦ МВС Валерій Данчук, на згаданий транспортний засіб накладено три арешти, окрім того, він перебуває у розшуку. Про це відповідним листом було поінформовано власника автомобіля.

Таким чином, маючи необхідну інформацію про придбаний транспортний засіб, клієнт не змарнував час на зайві поїздки та очікування в черзі.

З листом подяки Олександр Лижов звернувся до Валерія Данчука, який професійно, оперативно і обґрунтовано надав інформацію.

 

Довідково

Державна реєстрація ТЗ, придбаних на аукціонних торгах, право власності на які встановлено за рішенням суду, проводяться на підставі:

  • рішення суду із зазначенням марки, моделі, ідентифікаційних номерів складових частин таких засобів;
  • реєстраційних документів, зокрема свідоцтва про реєстрацію ТЗ або технічного паспорта ( у разі їх наявності);
  • договору купівлі-продажу або іншого документу, що встановлює право власності;
  • рішення Кабінету Міністрів України чи комісії, утвореної відповідно до Порядку розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2002 № 985, про передачу цих ТЗ у разі конфіскації у власність держави.

Обов’язково транспортний засіб проходить безкоштовний експертний огляд.

А у ситуації, з якою стикнувся Олександр Лижов, необхідно перед реєстрацією зняти арешт з ТЗ. Це  можливо при наявності постанови ініціатора накладення обмежень про зняття арешту з ТЗ.

Також для зняття арешту громадянин має змогу із постановою районного відділу державної виконавчої служби, рішення суду тощо звернутись до сервісного центру МВС за місцем реєстрації. При цьому обов’язково необхідно з собою мати документ, що посвідчує особу (паспорт).

зняття з арешту