A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС Буковини солідарні з тими, хто розуміє небезпеку СНДу і бореться із страшною недугою


01 Грудня 2018

Сьогодні, надаючи послуги громадянам, працівники територіальних сервісних центрів МВС додали до дрес-кодів свого одягу червону стрічку — символ боротьби зі СНІДом.

 Щорічно 1 грудня увесь світ звертає увагу на глобальну проблему людства, акцентуючи на потребі не забувати про неї щоденно.

Довідково

Одна з останніх епідемій нашої сучасності була прозвана чумою 20-го століття – синдром набутого імунного дефіциту, скорочено – СНІД. Не дивлячись на досягнення нашої прогресивної науки ми на превеликий жаль змушені констатувати, що вона ще далеко не закінчена. Її масштаб, цинічність і підступність, досі не може залишити байдужим жодної більш-менш розсудливої людини.

Звичайно ж, завдяки численним дослідженням, вченим і медикам вдалося хоч якось медикаментозно приборкати її активність у людському тілі, однак дорожнеча цих методів і лікарських препаратів як завжди дає значний карт бланш її розвитку та поширенню. Факти вперто свідчать, що навіть численні міжнародні та урядові програми по боротьбі з пандемією ВІЛ-інфекції та СНІДу не дозволяють нам ще залишити цю епідемію в минулому. У відсотковому відношенні ця хвороба по колишньому характерна переважно для основних груп ризику. Завдяки злагодженості методів і роботи медичних установ вдалося знизити показник розповсюдження і захворюваності ВІЛ-інфекцією і СНІДом через лікарські заклади, проте він і досі залишається досить високим: від 0,22 до 1,1%% від загального числа заражених.

47096272_2109498015965559_983894969343279104_n