A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Крий, ховай погане, а воно таки гляне…


22 Листопада 2018

Актуальність народної приказки, яка застерігає, що рано чи пізно злісного порушника закону буде виявлено, підтвердили працівники територіального сервісного центру МВС, що в селищі Глибока.

У ТСЦ 7344 на зберігання надійшло вилучене за керування транспортним засобом у нетверезому стані посвідчення водія, мешканця Сторожинецького району. Ретельна перевірка 46-літнього чоловіка за інформаційними базами даних засвідчила, що він лише впродовж нинішнього року скоїв кілька правопорушень, пов’язаних з ігноруванням правил дорожнього руху, притягався поліцією до відповідальності за перевищення швидкості, керування автомобілем з технічними несправностями, без відповідних документів, зрештою, напідпитку, за що й був покараний судом.

Втім, водійське досьє з небезпечними для учасників дорожнього руху характеристиками виявилось неповним. Фахівці ТСЦ з’ясували, що й посвідчення водія підроблене…

Ото ж, якщо громадянину до цих пір і «щастило» приховати від правоохоронців цей факт, сервісна служба виявила його у межах своєї компетенції, реалізуваши принцип невідворотності покарання та підтвердивши мудрість народної приказки.

Подія засвідчила також, що створення інформаційних баз даних, ретельна робота з ними обмежує простір для тих, хто ігнорує закон і створює небезпеку для інших учасників дорожнього руху.