A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

З нас починається державний сервіс…


21 Листопада 2018

Амбітність такого виклику працівники територіальних сервісних центрів МВС в Чернівецькій області підтвердили яскравими емоційними заходами в рамках начальної тренінгової програми «Методологія та інструменти для впровадження комунікаційних стандартів у територіальних сервісних центрах МВС».

Практичні заняття  з участю посадовців сервісних центрів у Чернівцях, Глибокій, Кіцмані, Кельменцях, Новоселиці відбулись у двох групах за детально підготовленим сценарієм, головна мета якого — створити довірливу атмосферу  сприйняття навчальної програми.

Як спілкуватись з людьми, що прийшли отримати державну послугу? Як відреагувати на їх запити і настрої, оптимально вирішити питання, які  цікавлять громадян? У чому різниця між послугою державною, і тією, що надається в комерційній структурі? Які лексичні форми використовувати під час спілкування, як вести діалоги з клієнтами? Де межа емоційного і раціонального там, де посадовець  повинен діяти чітко в межах функціональних обов’язків?

Чи часто ми замислюємось над такими, здавалося б, елементарними деталями роботи в державній структурі, що в сукупності  формує  той «бренд», який залишається  громадянам позитивом, або ж навпаки — розчаруванням?..

Цікаву програму навчання у спеціальних футболках з написами   «Ця футболка належить людині, з якої починається державний сервіс», запропонували колегам тренери — провідний спеціаліст сектору персоналу та зв’язків з громадськістю Олег Дронь та провідний консультант-адміністратор ТСЦ МВС7341 Артур Романюк.

  Важливою обставиною навчання стало те, що разом  з підлеглими у тренінгу, аби не порушувати неформальність заходу, взяли участь всі керівники територіальних сервісних центрів. На думку спостерігачів, це вдалося, адже у багатьох учасників заходу виникло бажання поділитись досвідом, обговорити наявні проблеми.

Загалом, сценарій тренінгу багато в чому співпадав із тезами навчального  посібника «Стандарти комунікацій з клієнтами сервісних центрів МВС» — настільної книжки кожного працівника сервісної служби МВС. Істину шукали у змодельованих нестандартних ситуаціях, рольових іграх, питаннях і варіантах відповідей зі службової практики.

Всі учасники навчання  пройшли електронне опитування.