A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС відзначають річницю діяльності


07 Листопада 2018

Три роки тому, у цей день, на місцях колишніх МРЕВ  офіційно заявили про себе структури нового формату — сервісні центри МВС.

Їх поява, передбачена реформою правоохоронних органів, стала практичним втіленням в життя нових ідей, в основі яких відкритість, доступність послуги, оперативність і чіткість її алгоритмів.

Образно кажучи, нове обличчя і зміст державного сервісу було повернуто і зорієнтовано на потреби громадян за зразками європейської практики.

За цей час в області з’явились оновлені сервісні центри у Чернівцях, Новоселиці, Глибокій, триває підготовка до створення нових ТСЦ у Кельменцях та Кіцмані.

Віддалені райони області обслуговує мобільний пересувний сервісний центр, реагуючи на потреби територіальних громад.

Відкриття сучасних офісів отримало схвальну оцінку громадян, позитивні відгуки не лише про їх вигляд, функціональність, технологічне оснащення, але й про те, як спілкуються з людьми працівники, що пройшли відповідну підготовку, в тому числі і комунікаційну.

За цих три роки у буковинських сервісних центрах МВС видано понад 79 тисяч свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів,  80 тисяч посвідчень водія, 13 тисяч довідок про несудимість.

За надані послуги в бюджети територіальних громад перераховано понад 16 мільйонів гривень.

Колектив Регіонального сервісного центру МВС в Чернівецькій області з оптимізмом дивиться у майбутнє, націлений на позитив, основу якого вже закладено, нові досягнення на користь  української держави і її громадян.