A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС впроваджують ділове партнерство з Центрами надання адміністративних послуг


01 Листопада 2018

Замінити посвідчення водія, або здійснити первинну реєстрацію транспортного засобу незабаром можна буде не лише у сервісному центрі МВС, але й у ЦНАПі.

Пілотний проект такої співпраці стартував (01.11.2018) в українській столиці з участю голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка та начальника Головного сервісного центру МВС Владислава Криклія.

            Як інформує офіційний портал ГСЦ МВС, це перший випадок, коли працівники ЦНАП виконують роль  провайдера послуг сервісних центрів МВС. Зазначається, що співпраця державних установ сприятиме децентралізації державних послуг, позитивно вплине на їх якість, а також зменшить корупційні ризики та забезпечить максимальне наближення послуги до споживача.

“Сервісні центри МВС завжди відкриті до нових партнерств, що сприяють ефективності нашої роботи – зазначив начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій. – Мінімізація часу та сил, що громадянин витрачає на отримання послуги, є пріоритетом реформи, і спільний проект з місцевими органами влади для досягнення цієї мети є логічним кроком. Наразі в системі сервісних центрів працює 156 сервісних центрів, в той же час потенціал географічної присутності за рахунок ЦНАП зростає майже в 4.5 разів, по Україні відкрито понад 700 ЦНАП. Ми спільно розробили алгоритм взаємодії. Адміністратори ЦНАП, які прийматимуть заяви на отримання послуг сервісних центрів МВС, пройшли навчання в Регіональному сервісному центрі МВС м. Києва. Заміна водійського посвідчення є однією з найбільш популярних послуг (за 9 місяців 2018 року тільки в Києві нею скористалися 31 028 разів), тож ми сподіваємось, що співпраця із центральним ЦНАП м. Києва зменшить навантаження на сервісні центри МВС столиці, а в майбутньому – й на сервісні центри МВС інших міст країни”.

Для громадян алгоритм отримання послуг не ускладнюється. Клієнт має звернутись до ЦНАП м. Києва з пакетом необхідних документів та оплатити послугу. Адміністратор ЦНАП перевіряє, сканує та передає до сервісного центру МВС документи та заяву на отримання послуги. Адміністратор сервісного центру МВС проводить передбачені послугою процедури та надсилає до ЦНАП підтвердження, після якого посвідчення водія виготовляється та видається клієнту. Загалом послуга заміни водійського посвідчення займає близько 30 хвилин, перша реєстрація транспортного засобу — до 2-ох годин. « І це одні з небагатьох державних послуг, які надаються одразу на місці, і немає потреби в додатковому візиті» — резюмується в повідомленні ГСЦ МВС.