A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Річні підсумки оновленого сервісного центру МВС у Чернівцях


06 Жовтня 2018

Рік тому, 6 жовтня 2017 року, на Буковині   було презентовано перший на теренах краю об’єкт   амбітного загальнодержавного проекту — Територіальний сервісний центр 7341 Регіонального сервісного центру МВС в Чернівецькій області.

Офіційне відкриття у Чернівцях на вулиці Руській 248М, де раніше  знаходився реєстраційно-екзаменаційний підрозділ колишньої Державтоінспекції під назвою «МРЕВ»,  засвідчило практичне втілення в життя  реформи МВС, зокрема, у сфері надання послуг. В основі події — впровадження європейських стандартів сервісу на принципах клієнтоорієнтованості, відкритості, оптимального врахування інтересів громадян, застосування сучасних технрологій. Загалом, йшлось про  нову ідеологію послуги з конституційним верховенством права для громадянина і чітким алгоритмом сервісу від державної установи.

Персонал ТСЦ пройшов спеціальний професійний вишкіл включно з наукою сучасної комунікації. З’явились технологічні новинки, які сприяють  доступності, мінімізації часу, спрощенню послуги. Там, де раніше відвідувача і службовця розділяв бар’єр з віконцем, сьогодні вабить зір приємна атмосфера фронт-офісу, всі елементи якої працюють на потреби клієнта, починаючи з відеокамер, що в режимі онлайн транслюють зображення в інтернет-мережу,    голосового повідомлення про номер в електронній черзі, інформаційного боксу, де зосереджено все, що може цікавити відвідувача, дитячого куточка, безкоштовного  Wi-Fi-з’єднанння,  багатьох інших деталей сервісної інфраструктури. Деякі з них є ексклюзивними, як, скажімо, інтелектуальний атрибут державної установи нового формату  — поличка з книгами, якою при бажанні можуть скористатись громадяни.

Впродовж року працівники сервісного центру отримували і продовжують отримувати позитивні відгуки  і про Центр, і про чітко працюючу у ньому систему обслуговування. Як правило, той, хто вперше потрапляє сюди, маючи у пам’яті враження про колишню казенну міліцейську установу, отримує неочікуваний позитивний «шок». Громадяни відверто й охоче зізнаються в цьому, говорять про  побачене як про явище, що із фантазії перетворилось у реальність.

Домінуючою ознакою таких характеристик є почуття громадянської гідності. Іншими словами — для людей створено все необхідне, аби  вони реалізували свої громадянські права, а у разі ущемлення їх кожен мав можливість негайно відреагувати, скориставшись, наприклад, планшетом оцінки якості послуги.

Річні результати нового СЦ по всіх напрямках — реєстрації, перереєстрації транспортних засобів,  видачі та заміни посвідчення водія, видачі довідок про несудимість тощо — засвідчують позитивну динаміку.  За цей час зареєстровано 21436 транспортних засобів різних категорій.  В середньому на 20 хвилин кожна операція стала швидшою. Якщо раніше один консультант-адміністратор за зміну обслуговував 4-5 відвідувачів, то тепер — 9, і більше. Видано 5227 довідок про несудимість. При цьому понад дві сотні людей скористались можливістю замовити  популярний документ без відвідування сервісного центру — через  Інтернет.  11 разів працівники сервісного центру викликали поліцейських, аби зафіксувати факти підробок ідентифікаційних номерів агрегатів транспортних засобів, документів.  У семи випадках події занесено до єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальні провадження.

Колектив сервісного центру МВС сплачує наданими послугами  сотні тисяч гривень в бюджет териториальної громади столиці Буковини, з оптимізмом дивиться в майбутнє, і вітає чернівчан з Днем міста!

Довідково

Сервісний центр МВС у місті Чернівці розташований за адресою вул. Руська, 248М. Громадян тут обслуговуватимуть з вівторка по суботу без обідніх перерв. Понеділок та неділя – вихідні дні.

Із запитаннями, подяками та скаргами до Головного сервісного центру МВС можна звертатися за телефоном (044)-290-19-88. Також консультації здійснюються на офіційній сторінці в Facebook, відповіді на поширені питання можна знайти на сайті hsc.gov.ua, а подивитись відео інструкції про порядок отримання послуг на Youtube-каналі Головного сервісного центру МВС.