A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Чому не відбулась заміна посвідчення водія старого зразка на нове?..


12 Вересня 2018

З такою потребою до Територіального сервісного центру 7341 у Чернівцях нещодавно звернувся  56-літній мешканець Кіцманського району.

Втім, замість послуги, яку сьогодні сервісні центри надають оперативно, чоловік отримав проблему, що матиме продовження в слідчих органах.

 Перевіривши посвідчення в базі даних, працівники ТСЦ з ’ясували, що у ньому вписані додаткові водійські категорії з правом перевезення пасажирів.

Пояснити ситуацію громадянин не зміг. Не змогли і працівники сервісного центру задовольнити прохання клієнта видати нове посвідчення лише з тими категоріями, які мають підтвердження, адже йшлось про  виявлення документа з підробкою. Відтак, про цей факт було повідомлено правоохоронцям по телефону швидкого реагування «102». Справу вивчатимуть слідчі.

З початку нинішнього року в територіальних сервісних центрах області виявлено 15 підроблених посвідчень водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та медичну довідку.

Довідково

Згідно зі статтею 358 Кримінального кодексу України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів» підроблення посвідчення або іншого документа, який видається чи посвідчується підприємством, установою, організацією, громадянином – підприємцем, приватним нотаріусом, аудитором чи іншою особою, яка має право видавати чи посвідчувати такі документи, і який надає права або звільняє від обов’язків, з метою використання його як підроблювачем, так і іншою особою, або збут такого документа, а також виготовлення підроблених печаток, штампів чи бланків підприємств, установ чи організацій незалежно від форми власності, а так само інших офіційних печаток, штампів чи бланків з тією самою метою або їх збут – караються штрафом до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.