A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Невипадковий коментар до випадкового фото…


06 Вересня 2018

…Порядок та спосіб отримання послуги в сервісному центрі МВС детально прописані у нормативних документах. Для  консультантів-адміністраторів, які  безпосередньо спілкуються з громадянами, видано навіть спеціальний підручник «Стандарти комунікацій з клієнтами сервісних центрів МВС», де передбачені різноманітні ситуації, що виникають при обслуговуванні  громадян.

Втім,  «людський фактор» іноді спонукає сказати щось більше за передбачене стандартами лексичних форм, відреагувати за покликом душі і серця, особливо, коли йдеться про позитивні моменти  для тих, хто надає послугу, і  хто її потребує.

У нещодавно створеному за сучасними стандартами Територіальному сервісному центрі 7344 у селищі Глибока останнім часом така потреба виникає не рідко. Насамперед, самі працівники стверджують, що офіс європейського зразка стимулює сумління посадовців, створює атмосферу гармонії форми і змісту, відтак, відвідувачі колишнього «МРЕВ», що тепер розташований в центрі селища, на практиці отримують приклад того, як держава повинна обслуговувати громадян. При цьому побачене тут для багатьох стає несподіваним відкриттям.

Так трапилось нещодавно з клієнтом  з обмеженими можливостями, який приїхав перереєструвати автомобіль. Чоловік не приховував подиву і захоплення від того, куди  потрапив…  За його словами,  він нічого подібного побачити не сподівався,  і шкодував, що привіз з собою інвалідну коляску, бо «тут так зручно, що  можна було б обійтись і без неї» …

Свої враження сторожинчанин висловлював пристрасно, з  безпосередністю, що  не могла не схвилювати працівників сервісної служби.

— Не стримався і я, — зізнається начальник ТСЦ Микола Костинян, — зробив фото  своїм смартфоном…

Ми з’ясували, що поважним відвідувачем ТСЦ  був   Василь Гроф, мешканець міста Сторожинець.

Висловлюємо вдячність Василю Андрійовичу за позитивні оцінки  роботи працівників сервісного центру. Більше таких емоцій для усіх нас!

На фото: Зал очікування ТСЦ7344 в онлайні на офіційному сайті РСЦ МВС в Чернівецькій області.

5Безымянный