A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Розширюємо доступ до корисної інформації


31 Серпня 2018

До кінця нинішнього року Головним сервісним центром МВС буде запущено кілька іноваційних сервісів.

Про це сьогодні (31.08.2018) у Києві, під час відкриття четвертого в столиці оновленого сервісного центру,  повідомив начальник ГСЦ МВС Владислав Криклій.

За його словами, йдеться про «створення персонального кабінету водія, доступ до історії автомобіля, інформацію про операції, проведені в сервісних центрах МВС, кількість власників транспортних засобів, допущені порушення ПДР та штрафи, відкриті категорії водія тощо».

«Також ми плануємо запустити онлайн реєстрацію на отримання послуг в сервісних центр МВС», — зазначив керівник головного сервісного відомства МВС.

У відкритті сервісного центру в Києві взяв участь  заступник Міністра внутрішніх справ України  Сергій Гончаров.

Довідково

Нещодавно Головний сервісний центр МВС оприлюднив відкриті дані про реєстрацію транспортних засобів на національному порталі  data.gov.ua. На основі відкритих даних  Єдиного державного реєстру МВС стосовно зареєстрованих транспортних засобів та їх власників створено  онлайн сервіс про першу реєстрацію авто ( texty.org.ua), що надає змогу кожному громадянину самостійно отримати інформацію про автомобільний ринок у кілька кліків. Як зазначається в офіційному повідомленні ГСЦ МВС, про успішність сервісу свідчить статистика: за добу сервісом відкритих даних встигли скористатися 51486 громадян.