A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Інформація про першу реєстрацію автомобіля буде доступною для всіх!


27 Серпня 2018

Про це повідомляє Головний сервісний центр МВС України.

Запуск і презентація сервісу відкритих даних відбудеться завтра, 28 серпня, з участю керівництва ГСЦ,  агентства з питань електронного урядування України та проекту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» (TAPAS).

У  повідомленні зазначається, що дані про первинну реєстрацію авто будуть опубліковані на національному порталі data.gov.ua, а сервіс, створений на його основі, надасть доступ до інформації про першу реєстрацію транспортних засобів з 2013 року кожному бажаючому. Щомісячно інформаційна база поновлюватиметься. З допомогою зручних  налаштувань кожен зможе вибрати для себе параметри пошуку, порівняти дані щодо реєстрації транспортних засобів за регіоном, датою випуску, маркою та моделлю, типом палива, кольором та ін.

«Такий сервіс,— наголошується в повідомленні ГСЦ МВС,— допоможе зрозуміти тенденції автомобільного ринку в Україні, унеможливити маніпуляції державними даними, зменшить корупційні ризики, вирівняє інформаційні умови для всіх учасників авторинку, незалежно від їхнього місця проживання чи глибини знань з авто тематики».