A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Виявлено громадянина, який шість років переховувався від органів досудового слідства…


22 Серпня 2018

Подія трапилась у територіальному сервісному центрі 7342 Регіонального сервісного центру МВС в Чернівецькій області,  що в містечку Кіцмань.

33-річний мешканець Чернівців після закінчення автошколи звернувся сюди, аби скласти екзамени та отримати посвідчення водія.

При написанні заяви для отримання документу працівники сервісної служби перевірили  чоловіка по інформаційних базах даних і з’ясували, що він з 2012 року  перебуває в розшуку  столичної поліції…

Фактично, на посвідчення водія претендувала  особа з підозрою  у шахрайстві  по статті 190 ч.2 Кримінального кодексу України.   До того ж, йдеться про злочин, вчинений повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або такий, що завдав значної шкоди потерпілому.

Ото ж, замість заяви на отримання посвідчення водія та складання іспитів  клієнту сервісного центру в присутності оперативно викликаних працівників поліції довелось писати письмове зобов’язання щодо явки до слідчих органів…

Цей випадок підтверджує тезу про те, що діяльність сервісних центрів МВС ширша за  надання населенню тих чи інших послуг, адже вона безпосередньо стосується захисту правопорядку, законності, сприяє правоохоронним органам у розкритті злочинів.