A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

З довірою до джерела інформації…


06 Серпня 2018

Попри сучасні технології, різноманітні джерела отримання інформації, можливість безпосереднього спілкування з людиною, яка нею володіє, залишається актуальною. Про це свідчить робота комунікаційної служби РСЦ МВС в Чернівецькій області з телефоном 54-93-77.

З березня нинішнього року телефон працює системно, відповідальні працівники готові дати відповіді на адресовані їм питання. Станом на 31.07.2018 року послугою вже скористалась майже чверть тисячі громадян.

На думку Олександра Бойка, спеціаліста відділу  організації реєстраційно-екзаменаційної роботи та взаємодії з суб’єктами господарювання, важливою складовою такої комунікації є елемент довіри до джерела інформації, адже під час спілкування на ту чи іншу тему можливі уточнення, консультації з питань, що в компетенції сервісних центрів МВС.  Сприяють ефективному спілкуванню службова коректність, дотримання стандартів комунікації з клієнтом.

Більше половини всіх дзвінків стосується реєстрації і перереєстрації транспортних засобів, зокрема, ввезених з-за кордону, заміни старих посвідчень водія на нові. Багатьох громадян цікавить отримання довідки про відсутність судимості. Цікаво, що клієнти  телефонують навіть тоді, коли вже отримали потрібну інформацію з офіційного сайту РСЦ МВС. Очевидно,  «людське спілкування» залишається важливим елементом комунікації.

Довідково

Нагадаємо,  потрібну інформацію завжди можна почерпнути, скориставшись  сайтом Регіонального сервісного центру МВС в Чернівецькій області та  його фейсбук-сторінкою.

У відповідному підрозділі  сайту  прописані алгоритми отримання довідки про несудимість он-лайн.