A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС узгоджують з правохоронцями механізми спільних дій


18 Липня 2018

Йдеться, зокрема, про алгоритми притягнення до відповідальності водіїв, які, керуючи транспортними засобами, допустили  адміністративні або кримінальні правопорушення.

Ретельне виконання правоохоронними і сервісними структурами службових інструкцій в таких ситуаціях — запорука дієвості закону, невідворотності покарання.

Про це йшлось на спільній нараді посадовців Регіонального сервісного центру МВС в Чернівецькій області, начальників територіальних сервісних центрів та представників підрозділів національної поліції, що розслідують злочини у транспортній сфері, здійснюють превентивну діяльність, займаються адміністративною практикою.

Як зазначив начальник відділу організації реєстраційно-екзаменаційної роботи та взаємодії з суб’єктами господарювання РСЦ МВС Дмитро Марцинюк, у цьому контексті ключовим моментом є оперативний обмін інформацією між Головним управлінням національної поліції та сервісним центром. У обговоренні практичних аспектів питання взяли участь начальник відділу розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління  І.Стахов, заступник начальника  Управління превентивної діяльності ГУ НП в Чернівецькій області Ю.Телегуз, начальник відділу адміністративної практики управління патрульної поліції в Чернівецькій області В.Рокоче, керівники територіальних сервісних центрів МВС, інші посадовці сервісної служби.

За підсумками наради ухвалено рішення із рекомендаціями, що регламентують  внесення інформації до автоматизованого обліку інтегрованої інформаційно-пошукової системи, термін передачі до ТСЦ вилученого після постанови суду посвідчення водія, документальний супровід обвинувальних вироків при позбавленні спеціального права наданого громадянинові (а саме права керування транспортними засобами), інші  аспекти питання, у якому якісний сервіс є складовою правоохоронної справи.