A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Дарунок районному центру від сервісних центрів МВС


27 Червня 2018

…Так оцінили подію запрошені на презентацію чергового територіального сервісного центру МВС у буковинському  містечку Глибока, що неподалік від кордону з Євросоюзом.

Гостей колоритними мелодіями зустріли музиканти у національному одязі, раритетна мототехніка, святкова атмосфера свіжої ранкової днини.

Настрою додало те, що древнє селище з артифактами молдавського князівства, Австро-Угорської імперії, фактично, розпочало заходи з відзначення 780-ліття свого народження.

Цю обставину підкреслив, розпочинаючи презентацію, начальник Регіонального сервісного центру МВС в Чернівецькій області Василь Душинський, зазначивши, що кожен новий об’єкт сервісу в системі МВС на Буковині, відкривається у знакові для тієї чи іншої території дні.

За словами В.Душинського, ТСЦ 7344 (смт.Глибока) РСЦ МВС України в Чернівецькій області — третій  сервісний центр з 5-ти підрозділів Регіонального сервісного центру МВС в Чернівецькій області і 68-мий в Україні, реконструйований і оснащений у сучасному форматі, передбаченому реформою правоохоронних органів, зокрема, у сфері надання послуг населенню. Такі центри вже працюють у Чернівцях і Новоселиці. Прозорий офіс створено  у візуальному стилі сервісних центрів МВС з усіма складовими оперативного, комфортного обслуговування громадян. Це — електронна черга, інфобокс, де акумульовано необхідну інформацію про послуги, їх алгоритми, планшет оцінки якості послуг, банкомат для оперативної оплати послуг, дитячий куточок, поличка з «крокуючою» книгою Буккросинг, зона доступу до мережі  Wi-Fi, інші елементи ефективного сучасного сервісу. В екзаменаційному класі  ТСЦ одночасно можуть складати іспити з правил дорожнього руху 6 кандидатів у водії

“Ми працюємо для вас, розуміючи ваші потреби, сповідуємо відкритість і основний принцип – високу якість надання послуг”, – зазначив начальник ТСЦ-7344 Микола Костинян.

В урочистостях взяли участь народні депутати Григорій Тіміш та Максим Бурбак, керівництво Глибоцького району, селищний голова, представники спонсорських організацій, що долучилися до облаштування приміщення в центрі містечка.

Місцева влада, до речі, внесла корективи в дорожній рух, аби  під’їзди до СЦ були комфортними. Територіально ТСЦ в Глибокій зручний не лише для глибочан, але й для мешканців сусідніх Сторожинецького, Вижницького, і навіть гірського Путильського районів. Іноді сюди звертаються й чернівчани. Нагадаємо, що послуги сервісні центри МВС надають громадянам незалежно від їхнього місця проживання.

Загалом, за підсумками роботи ТСЦ у 2017 році до місцевого бюджету на користь територіальної громади надійшло понад пів мільйона гривень.

У сервісному центрі працює 7 співробітників, в тому числі 3  консультанти – адміністратори, які надають послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та заміни посвідчень водія, видачі довідок про несудимість.

З початку року 1082 особи скористались тут реєстраційними послугами, 1070 отримали посвідчення водія вперше, 542 громадян замінили водійські посвідчення,  видано 550 довідок про несудимість.

Окрім обслуговування фізичних осіб значна робота в ТСЦ 7344 ведеться у співпраці з  державними органами — виконавчою службою, управлінням соціального захисту населення, пенсійним фондом.  На письмові звернення  цих та інших юридичних осіб з питань наявності транспортних засобі, прав власності на них працівниками ТСЦ з початку року опрацьовано, звірено з базами даних та підготовлено понад 8 тисяч відповідей, що у компетенції сервісної служби. Для громадян це безоплатна послуга.

Цікавою «фішкою» презентації, що переконала аудиторію в позитивності події, стала розповідь начальника Глибоцького ТСЦ Миколи Костиняна про італійця, який женився на глибочанці, купив автомобіль і прийшов у сервісний центр зареєструвати його… Іноземцю надали стандартну послугу з реєстрації транспортного засобу, але він не поспішав додому… Його в буквальному сенсі шокувала сучасна інфраструктура СЦ. Гість клацав своїм фотоапаратом і казав, що покаже землякам, як обслуговують громадян в Україні…

Зазначимо, що впродовж  останніх 2-х  років у сервісних центрах МВС запроваджено нові екзаменаційні питання, за якими складають іспити для отримання посвідчення водія, тепер вони   у відкритому доступі на сайті Головного сервісного центру МВС. Тут є  онлайн-тренажер для підготовки до теоретичного іспиту з ПДР, он-лайн інструкція. з отримання першого посвідчення водія. Запроваджено також зручне для громадян онлайн-замовлення довідки про несудимість.

Сервісний центр надає послуги з вівторка по суботу з 09.00 до 18.00 (у суботу до 16.45) без обідньої перерви.