A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри викликають поліцію для фіксації правопорушень…


04 Червня 2018

Впродовж травня 2018 року під час реєстраційних операцій та роботи з документами працівники сервісних центрів тричі набирали службу «102».

Зокрема, у Чернівцях до ТСЦ  7341 звернувся за послугою громадянин, подавши підроблену  медичну довідку. У цьому ж сервісному центрі експерти під час реєстрації автомобіля ВАЗ виявили пошкодженні ідентифікаційні номери кузова та двигуна.

Підроблене посвідчення водія виявили у Глибокій працівники ТСЦ  7344. Фальшивку на повноцінний документ спробував замінити  26-літній мешканець районного центру.

Усі три випадки зареєстровані у єдиному реєстрі досудових розслідувань.

Всього з початку року у територіальних сервісних центрах Регіонального сервісного центру МВС в Чернівецькій області  виявлено 17 фактів підробок номерів агрегатів транспортних засобів та документів.

 

Довідково

Згідно зі статтею 358 Кримінального кодексу України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів» підроблення посвідчення або іншого документа, який видається чи посвідчується підприємством, установою, організацією, громадянином – підприємцем, приватним нотаріусом, аудитором чи іншою особою, яка має право видавати чи посвідчувати такі документи, і який надає права або звільняє від обов’язків, з метою використання його як підроблювачем, так і іншою особою, або збут такого документа, а також виготовлення підроблених печаток, штампів чи бланків підприємств, установ чи організацій незалежно від форми власності, а так само інших офіційних печаток, штампів чи бланків з тією самою метою або їх збут – караються штрафом до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Стаття 290 Кримінального кодексу України «Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу» передбачає штраф від ста п’ятдесяти до двохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років.