A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Екскурсія напередодні Міжнародного дня захисту дітей


31 Травня 2018

Її організували для вихованців Оршівського дитячого будинку працівники Регіонального сервісного центру МВС в Чернівецькій області, віддаючи належне не лише календарному дню, що концентрує увагу суспільства на актуальній темі, але, передусім, на батьківських, материнських почуттях, на відповідальності старших за тих, кому захист і допомога потрібні у першу чергу.

На дітей з дитячого будинку, позбавлених можливості відчувати повноцінну турботу батьків, у сервісному центрі чекали цікаві враження, зустрічі, приємні сюрпризи. Виконуючий обов’язки начальника РСЦ МВС в Чернівецькій області Василь Душинський зустрів гостей на вході до реконструйованого минулого року приміщення центру. Дітям у популярній формі розповіли про функції, які виконує сервісний центр в структурі МВС, про сучасні формати послуг, а коли вони зайшли у залу очікування, хтось із дівчаток захоплено сказав: «Європа»!…

У цій лаконічній оцінці побаченого були приємні емоції для господарів сервісного центру, які справді працюють над впровадженням європейських стандартів послуг у рамках реформи МВС. Начальник ТСЦ 7341 Віталій Лупу мобілізував співробітників різних секторів сервісу, аби вони розповіли діткам про свої робочі місця, порядок надання послуг, відповіли на їхні питання. Усе це вийшло органічно, жваво і цікаво для обох сторін. Діти побачили як працює електронна черга, самі зробили пробний запис на отримання послуги, стали свідками реєстраційних операцій, поцікавились дитячим куточком, книжковою поличкою «Буккросинг», у екзаменаційному залі спробували протестувати себе на знання правил дорожнього руху. Хлопчик із старшої групи, якому уже 16 зізнався, що мріє стати водієм, чекає того моменту, коли зможе отримати водійське посвідчення.

Це бажання у нього неодмінно здійсниться. Для всіх бажаючих на сайті РСЦ є он-лайн-інструкція отримання першого посвідчення водія. А поки що він сідає на стільчик, до столу, де видаються водійські посвідчення. Разом з консультантом-адміністратором вони моделюють цю майбутню щасливу ситуацію.

                На згадку про зустріч хлопчикам і дівчаткам працівники сервісного центру приготували подарунки — не просто щось пам’ятне, а, насамперед, практичне, потрібне наразі. Зважаючи на те, що дітей чекає літній відпочинковий період, їм подарували гігієнічні набори, дитячу косметику. Але головним подарунком виявилась сама екскурсія у дорослий світ із позитивами на зразок отого спонтанно мовленого дівчинкою «Європа»!…