A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Офіційно відкрито Територіальний сервісний центр МВС у Новоселиці


30 Травня 2018

ТСЦ 7343 у районному центрі Новоселиця є одним із 5-ти структурних підрозділів  Регіонального сервісного центру МВС в Чернівецькій області.

Після реконструкції минулого року сервісного центру у Чернівцях  Новоселиця стала другою адресою на Буковині, де інфраструктура ТСЦ  оновлена відповідно до вимог реформи, що триває у правоохоронних органах, зокрема, в частині надання комфортних послуг населенню.

У презентаційному заході, що став підсумком зусиль працівників сервісної служби, залучених до  реконструкції приміщень фахівців,  взяли участь представники місцевої влади, громадськості, народний депутат України Максим Бурбак.

У інтерв’ю засобам масової інформації виконуючий обов’язки начальника Регіонального сервісного центру МВС в Чернівецькій області Василь Душинський зазначив, що  сучасний прозорий офіс створено у єдиному візуальному стилі сервісних центрів МВС з  сучасною інформаційною системою, електронною  чергою, планшетом оцінки якості обслуговування, дитячим куточком, з неодмінним атрибутом всіх оновлених сервісних центрів — поличкою з цікавою літературою, якою можуть скористатись бажаючі за принципом буккросингу, тобто, «крокуючої книги».

У сервісному центрі працює 7 співробітників, в тому числі 3  консультанти – адміністратори, які надають послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та заміни посвідчень водія, видачі довідок про несудимість. З початку року 679 громадян скористались тут реєстраційними послугами, 410 отримали посвідчення водія вперше, видано 427 довідок про несудимість.

М.Бурбак підкреслив, що сервісний центр у Новоселиці є 60-тим в державі, реформи МВС тривають «крок за кроком». На його переконання, це суттєво покращить надання адміністративних послуг мешканцям Новоселицького, Хотинського та Герцаївського районів, хоча відповідно до концепції реформи будь-який громадянин може отримати відповідні послуги в будь-якому сервісному центрі країни. Суттєвим фактором є також надходження платежів за послуги в дохідну частину бюджету.

Нагадаємо, що впродовж  останніх 2-х  років у сервісних центрах МВС запроваджено нові екзаменаційні питання, за якими складають іспити для отримання посвідчення водія, тепер вони   у відкритому доступі на сайті Головного сервісного центру МВС. Тут є  онлайн-тренажер для підготовки до теоретичного іспиту з ПДР, он-лайн інструкція. з отримання першого посвідчення водія. Запроваджено також зручне для громадян онлайн-замовлення довідки про несудимість.

Сервісний центр надає послуги з вівторка по суботу з 09.00 до 18.00 (у суботу до 16.45) без обідньої перерви.

Наступною приємною подією для буковинців має стати відкриття оновленого СЦ у Глибокій.